Nysa Kłodzko przegrała 2:3 w Lądku-Zdroju z drużyną Trojana

Paweł Gołębiowski
Nysa do przerwy prowadziła, ale ostatecznie piłkarze z Kłodzka przegrali 2:3 z Trojanem Lądek-Zdrój.

Nysa Kłodzko przegrała 2:3 z Trojanem Lądek-Zdrój, swój pierwszy mecz sparingowy podczas przygotowań do sezonu.
Spadkowicz z IV ligi do przerwy prowadził na boisku w Lądku-Zdroju 2:1, po golach Tomasza Bąka i Łukasza Tracza. Bramkę dla gospodarzy zdobył Paweł Skowron. Po zmianie stron gole dla Trojana, który w nadchodzących rozgrywkach będzie rywalem Nysy w klasie okręgowej, strzelili jeszcze: Jacek Stępień i Grzegorz Tomkiewicz.

Trojan Lądek -Zdrój – Nysa Kłodzko 3:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Tomasz Bąk (karny, 31), 1:1 Paweł Skowron (37), 1:2 Łukasz Tracz (40), 2:2 Jacek Stępień (47), 3:2 Grzegorz Tomkiewicz (49).
Trojan: Brzezinski (46 Bajrak), Gos, Mat. Poświstajlo, R. Rakoczy, Gwizd, Skowron, K. Sadliński, Dąbrowski, Mar. Poświstajlo, Jasiówka, Stępień. Na zmiany wchodzili: Tomkiewcz, Sałdyka, Alinkiewicz
 Nysa: Borkowski (46 Niewęgłowski), Syper, Madej, Adamczyk, Pierzchalski, Cebulski, Bąk, Stopa, Plata (65 Szczudłowski), Lemiński