Derby dla Bielawianki

Paweł Gołębiowski
Polonia Świdnica przegrała u siebie 0:2

Piłkarze Bielawianki Bielawa wygrali 2:0 pojedynek derbowy z Polonią Świdnica. Mecz rozgrywany w Świdnicy zaczął się fatalnie dla gospodarzy, którzy pierwszego gola stracili już w 6. minucie. Jego strzelcem był Adrian Morasz. Polonia ruszyła do ataku, ale do przerwy utrzymało się prowadzenie 1:0 Bielawianki. Po zmianie stron Tomasz Zieliński dobrze wykończył kontratak gości i pogrążył słabo grająca Polonię.

Polonia Świdnica – Bielawianka Bielawa 0:2 (0:1)

Polonia: Wierzbicki, Sz. Borowy, Fojna, Lato, Chrapek, G. Borowy, Szuba, Jaros, Kukla (75’ Klimczak), Pietrzykowski (60’ Miętkiewicz), Kopernicki

Bielawianka: Janiczak, Rapacz, Morasz, Reszczyński, Kopeć (88’ Matysek), Jagieła (62’ Rurarz), Ślepecki, T. Zieliński, P. Zieliński (90’Góral), Ochota (87’ Kaczmarek), Chęciński