Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Drużyna ŚKPR-u rozegrała bardzo dobre spotkanie, ale uległa pechowo drużynie z Piekar Śląskich

Paweł Gołębiowski
Piotr Krzyżanowski
Drużyna Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej przegrała 29:31 wyjazdowy mecz z Olimpią Piekary Śląskie. Pierwszoligowcy ze Świdnicy rozegrali jednak jedno z najlepszych spotkań w sezonie. Do przerwy prowadzili 17:16

Drużyna Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej przegrała 29:31 wyjazdowy mecz z Olimpią Piekary Śląskie. Pierwszoligowcy ze Świdnicy rozegrali jednak jedno z najlepszych spotkań w sezonie. Do przerwy prowadzili 17:16. Po zmianie stron cały czas toczyła się zacięta walka, a wynik oscylował wokół remisu. ŚKPR kilka razy wychodził na prowadzenie, ale w końcówce przy stanie 30:29 dla Olimpii, rzutu karnego nie wykorzystał Andrzej Brygier. Później goście próbowali jeszcze przechwycic pilkę, wyszli wyżej w obronie, ale to drużyna z Piekar Ślaskich zakończyła pojedynek celnym rzutem ze skrzydła.