Górnik PWSZ Wałbrzych - Twardy Świętoszów 9:0

PG
W ostatnim przed rozpoczęciem sezonu sparingu, beniaminek II ligi, Górnik PWSZ Wałbrzych nie miał problemów z pokonaniem drużyny Twardego Świętoszów, która w nadchodzącym sezonie zadebiutuje w III lidze. Wałbrzyszanie wygrali 9:0, mając przez całe spotkanie zdecydowaną przewagę. Już do przerwy Górnik PWSZ prowadził 5:0 po golach: Dusia 3), Konarskiego i Kłaka. Po zmianie stron do bramki Twardego trafili jeszcze: Morawski, Moszyk, Łaski i Grzegorz Michalak.

Przygotowujący się do sezonu beniaminek II ligi, Górnik PWSZ Wałbrzych rozgrywa ostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu. Wałbrzyszanie graja z beniaminkiem III ligi - Twardym Świętoszów. Trener Robert Bubnowicz wypuścił na boisko jedenastkę: Jaroszewski, Majka, Wojtarowicz, Wepa, Protasewicz, Rytko, Kłak, Morawski, Zinke, Duś, Konarski.
10 minuta - Górnik PWSZ ma wielką przewagę,ale wynik 0:0
13 minuta - dośrodkowanie Rytki z prawej strony i nadbiegający Duś umieszcza piłkę w siatce. Górnik PWSZ prowadzi 1:0
23 minuta - Górnik PWSZ "rozklepał" obronę Twardego i Konarski podwyższył na 2:0
28 minuta - koronkowa akcja Konarski - Duś, zakończona strzałem tego drugiego, ale piłka przeszła ponad poprzeczką i Górnik PWSZ nadal prowadzi 2:0
32 minuta - Kornel Duś strzela swoją drugą bramkę i Górnik PWSZ prowadzi 3:0
35 minuta - Morawski podaje do Kłaka i ten technicznym uderzeniem w długi róg podwyższa na 4:0
41 minuta - Kolejna bramka Dusia i Górnik PWSZ prowadzi 5:0
Koniec pierwszej połowy meczu, Górnik PWSZ Wałbrzych - Twardy Świętoszów. W pojedynku rozgrywanym na stadionie w dzielnicy Nowe Miasto, wałbrzyszanie prowadzą 5;0. Bramki strzelali: Duś (13), Konarski (23), Duś (32), Kłak (35) i Duś (41).
Zaczęła się druga połowa meczu Górnik PWSZ Wałbrzych - Twardy Świętoszów. Trener Bubnowicz dokonał kilku zmian i na boisku pojawili się: Grzegorz Michalak, Dariusz Michalak, Moszyk, Łaski i Główka. W 49 minucie spotkania Górnik PWSZ nadal prowadzi 5:0
53 minuta - mocny strzał Morawskiego zza linii pola karnego, ale bramkarz w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę. Nadal 5:0 dla Górnika PWSZ
61 minuta - bramkę strzela Morawski i Górnik PWSZ prowadzi 6:0
64 minuta - bramka Moszyka i Gornik PWSZ prowadzi 7:0
76 minuta - gola strzela Łaski i Górnik PWSZ prowadzi 8:0
83 minuta - Grzegorz Michalak zdobywa kolejną bramke dla Górnika PWSZ i wałbrzyszanie prowadzą 9:0
90 minuta - koniec meczu w Wałbrzychu. Górnik PWSZ pokonał Twardego Świetoszow 9:0.