Górnik Wałbrzych w pierwszym meczu sparingowym pokonał 2:1 Śląsk II Wroclaw

Paweł Gołębiowski
Przygotowujący się do sezonu 2013/2014 piłkarze II-ligowego Górnika Wałbrzych rozegrali pierwszy mecz sparingowy. Pokonali u siebie rezerwy Śląska Wrocław

W pierwszym meczu podczas przygotowań do sezonu Górnik Wałbrzychu pokonał 2:1 rezerwy Śląska Wrocław. W tym pojedynku, rozgrywanym na boisku przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu do przerwy gra była bardzo wyrównana, a goście tuż przed końcem połowy meczu nie wykorzystali stuprocentowej sytuacji do strzelenia gola. Zrobili to po zmianie stron, w 68. min.. Szybko wyrównał jednak z rzutu karnego wyrównał Adrian Moszyk, a w 88. min. Damian Chajewski pięknym strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania.
W środę, 10 lipca o godz. 17 wałbrzyszanie rozegrają w Dzierżoniowie towarzyskie spotkanie z I-ligowym GKS-em Katowice

Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław 2:1 (0:0)
Bramki dla Górnika: Adrian Moszyk (68), Damian Chajewski (88)
Górnik: Jaroszewski, D. Michalak, Wojtarowicz, Orzech, Sawicki, Rytko. G. Michalak, Wepa, Szuba, Zinke, Folc oraz Chajewski, Bartoš, Moszyk, Misiak, Krzymiński, Łaski.