Górnik Wałbrzych zremisował w meczu towarzyskim w GKS-em Katowice

Paweł Gołębiowski
Wałbrzyszanie do przerwy prowadzili z I-ligowcem 1:0. Górnik stracił bramkę w drugiej połowie

Piłkarze Górnika Wałbrzych w meczu towarzyskim zremisowali 1:1 z I-ligowym GKS-em Katowice. Mecz odbył się w Dzierżoniowie, gdzie GKS jest na obozie treningowym. Nasz przygotowujący się do sezonu II-ligowiec do przerwy prowadził 1:0 po golu Daniela Zinke. W tej części spotkania bramkarz Górnika, Damian Jaroszewski obronił rzut karny. Egzekutorem „jedenastki” był Krzysztof Wołkowicz. Ten zawodnik po przerwie strzelił jednak gola dającego drużynie z Katowic wyrównanie.

GKS Katowice – Górnik Wałbrzych 1:1 (0:1)
Bramki: 1:0 Daniel Zinke (45), 1:1 Krzysztof Wołkowicz (63)
Górnik: Jaroszewski, D. Michalak, Orzech, Wojtarowicz, Sawicki, G. Michalak, Wepa, Moszyk, Szuba, Folc, Zinke oraz Bartoš, Chajewski, Radziemski, Rytko, Krzymiński, Kucharski, Misiak, Łaski.