Górnik wygrał 8:1

PG
Wałbrzyszanie gromią kolejnych rywali

Piłkarze drugoligowego Górnika PWSZ Wałbrzych gromią rywali w kolejnych meczach sparingowych. W dwóch spotkaniach strzelili aż 17 bramek. Przed kilkoma dniami ekipa trenera, Roberta Bubnowicza rozbiła 9:2 trzecioligową Polonię Świdnica, a teraz pokonała aż 8:1 występujący w klasie okręgowej, MKS Szczawno-Zdrój. Jak podkreślali szkoleniowcy obydwu drużyn, mecz był potraktowany treningowo. Do przerwy Górnik PWSZ prowadził w nim 3:0 po trafieniach Daniela Zinke, Marcina Orłowskiego i Adriana Moszyka. Zespół z uzdrowiska mógł jeszcze przed zmianą stron zdobyć honorową bramkę, ale Łukasz Kiczua nie wykorzystał rzutu karnego. Po przerwie kolejne gole dla Górnika strzelili: dwa Roman Maciejak, a także Moszyk, Adrian Sobczyk i Jan Bartoš. Bramkę dla MKS-u zdobył Mariusz Kula.

Górnik PWSZ: Jaroszewski, Radziemski, Bartoš, Łaski, D. Michalak, Polak, Chajewski, Sobczyk, Zinke, Orłowski, Moszyk oraz Gawlik, Zawadzki, Rytko, Maciejak.
MKS: Jasiński, Nadzieja, Pyda, Niemczyk, Antas, Starczukowski, Czechura, Drąg, Kiczuła, Słapek, Łysakowski oraz Grześkowiak, Kula, Korulczyk.