Kłodzko: Nysa wygrała na wyjeździe

PG
Drużyna z Kłodzka pokonała swoją imienniczkę ze Zgorzelca

Piłkarze Nysy Kłodzko, beniaminka IV ligi odnieśli cenne zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej sezonu. W zaległym meczu pokonali na wyjeździe aż 4:1 Nysę Zgorzelec.

Pomimo wygranej drużyna z Kłodzka jest nadal na końcu tabeli, ale traci do przedostatniej, Nysy Zgorzelec już tylko jeden punkt. Ekipa trenera, Pawła Adamczyka nie straciła zatem szans, na skuteczny marsz w górę tabeli na wiosnę.

W meczu, w Zgorzelcu do przerwy był remis 1:1. Na trafienie Kowalskiego z 33. minuty, siedem minut później odpowiedział zawodnik gospodarzy – Komarzyniec. Po zmianie stron gole zdobywali już tylko goście. Do bramki zgorzelczan trafiali: Dędys (60), Kowalski (88) i Tracz (89).