Koszykarze Dorala Nysy Kłodzko zajęli drugie miejsce w turnieju w Prudniku

Paweł Gołębiowski
Janusz Wójtowicz
Koszykarze II-ligowego Dorala Nysy Kłodzko zajęli drugie miejsce w rozgrywanym w Prudniku turnieju o Puchar Prezesa OZKosz.

Koszykarze II-ligowego Dorala Nysy Kłodzko zajęli drugie miejsce w rozgrywanym w Prudniku turnieju o Puchar Prezesa OZKosz. Drużyna z Kłodzka zaczęła zawody od porażki 65:69 z Sudetami Jelenia Góra. W tym meczu najwięcej punktów dla Dorala Nysy zdobyli:Weiss 16, Bartkowiak 14, Kowalski 9.
W kolejnym spotkaniu koszykarze z Kłodzka pokonali 66:61 Pogoń Prudnik, późniejszego zwycięzcę turnieju. Tym razem najwięcej punktów dla Dorala Nysy - Wojciechowski 17, Radwański 15, Weiss 12. W ostatnim meczu turnieju Doral Nysa grając bez Kowalskiego, Lepczyńskiego, Baryczy, Ratajczaka i Weissa pokonała 54:48 Pułaskiego Warkę.

Doral Nysa Kłodzko - Sudety Jelenia Góra 65:69
Doral Nysa : Weiss 16, Bartkowiak 14, Kowalski 9, Wojciechowski 6, Radwański 5, Ratajczak 4, Lepczyński 4, Cieśla 3, Gadomski 3, Lipiński 2.
Sudety: Niesobski 18, Czech 15, Ostrowski 13, Raczek 12, Kozak 6, Nadolski 5, Drąg 0, Kiljan 0.

Pogoń Prudnik - Doral Nysa Kłodzko 61 : 66
Doral Nysa: Wojciechowski 17, Radwański 15, Weiss 12, Lipiński 6, Cieśla 4,Bartkowiak 4, Barycza 2, Gadomski 2, Kowalski 2, Ratajczak 2.
Pogoń: Stalicki 17, Pawłowski 15, Kucia 14, Zarankieiwcz 8, Cichoń 7, Moczulski 0, Chorostecki 0, Zieliński 0, Trytek 0, Kotyza 0.

Doral Nysa Kłodzko - Pułaski Warka 54:48
Doral Nysa : Radwański 15, Cieśla 13, Bartkowiak 12, Wojciechowski 6, Lipiński 4, Gadomski 2, Rogalewski 2.
Pułaski: Piros 19, Izraelski 8, Kapturski 7, Cukierda 4, Konieczny 4, Piątek 2, Drążyk 2, Gazarkiewicz 2.