Koszykarze z Kłodzka przegrali z Sudetami

PG
Doral Zetkama Nysa wygrał tylko druga kwartę

Nie wiedzie się w tym sezonie koszykarzom Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko. Nękany kontuzjami zespół przegrał kolejny mecz. Tym razem ekipa trenera, Marcina Radomskiego uległa na wyjeździe 62:70 (11:18, 22:14, 13:17, 16:21) Sudetom Jelenia Góra.

Goście grający ciągle bez swojego najlepszego strzelca, Jarosława Bartkowiaka po pierwszej kwarcie przegrywali 11:18 , ale w drugiej odsłonie odrobili straty i na długą przerwę schodzili prowadząc 33:32. Po zmianie stron toczyła się wyrównana walka. Z czasem jednak Sudety wypracowały sobie kilka punktów przewagi i nie oddały jej już do końcowej syreny.

Po tej porażce Doral Zetkama Nysa jest ciągle na przedostatnim miejscu w tabeli, wyprzedzając tylko WSTK Wschowa Sława. W następnej kolejce, 16 grudnia o godz. 16, drużyna trenera, Radomskiego zmierzy się u siebie właśnie z WSTK. Powinna ten mecz wygrać i poprawić sobie i kibicom nastroje przed świąteczno – noworoczną przerwą.

Punkty dla Dorala Zetkamy Nysy zdobyli: Józefowicz 15 (3), Magdziarz 14 (1), Wyrwas 11, Kowalski 11 (1), Gadomski 6, Weiss 5, Radwański 0, Ratajczak 0, Cieśla 0, Barycza 0.