Lechia pokonała Ślęzę

PG
Zespół z Dzierżoniowa z trudem uporał się z czwartoligowcem

Trzecioligowa, Lechia Dzierżoniów pokonała w meczu kontrolnym 3:2 (1:1) Ślęzę Wrocław, zespół z czwartej ligi. Pomimo zwycięstwa gospodarze nie zaprezentowali się najlepiej. To czwartoligowcy długimi fragmentami posiadali przewagę. Zawodnicy Lechii byli jednak skuteczniejsi. W pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie po golu Jacha. Ślęza przed zmianą stron jednak wyrównała. Po przerwie Pietkiewicz wyprowadził Lechią na prowadzenie 2:1. Co prawda goście znowu wyrównali, ale decydującego gola zdobył Niedojad.

Lechia: Malec, A.Paszkowski (55 Chołuj), Gendera (55 Majewski), Jach, Górski, Pietkiewicz, Kuriata, Barski (60 Sienkiewicz), Kuska, Maciejewski, M.Paszkowski (60 Niedojad)