Nysa Kłodzko znowu przegrała

PG
Beniaminek IV ligi nie dał rady Piastowi Zawidów

Piłkarze Nysy Kłodzko przegrali aż 1:4 wyjazdowy pojedynek z Piastem Zawidów. Niestety Nysa, która jest beniaminkiem IV ligi zupełnie nie radzi sobie na tym szczeblu rozgrywek. Po 11 kolejkach ma w dorobku zaledwie 3 punkty i zamyka tabelę. Do przedostatniej w stawce, Nysy Zgorzelec zespół z Kłodzka traci już 5 punktów. W Zawidowie podopieczni trenera, Pawła Adamczyka zaczęli spotkanie nadspodziewanie dobrze. Już w 11. minucie prowadzili 1:0 po golu strzelonym przez juniora, Kamila Suskiego. Po kilku minutach ten sam zawodnik mógł podwyższyć wynik spotkania. Tak się jednak nie stało, a do głosu doszli gospodarze. Jeszcze do przerwy wygrywali 2:1 po trafieniach: Grabowskiego i Michalkiewicza. Po zmianie stron bramki dla Piasta zdobyli ponownie Grabowski i Michalkiewicz.