Siatkarze Beewatec Bielawianki Bester Bielawa przegrali z Chrobrym Głogów

Paweł Gołębiowski
Siatkarze Beewatecu Bielawianki Bester Bielawa przegrali u siebie 1:3 rozgrywany awansem pojedynek z zespołem SPS Chrobry Głogów i stracili przodownictwo w grupie walczących o II-ligowy byt

Siatkarze Beewatecu Bielawianki Bester Bielawa przegrali u siebie 1:3 rozgrywany awansem pojedynek z zespołem SPS Chrobry Głogów i stracili przodownictwo w grupie walczących o ligowy byt. Liderem został zespół z Głogowa. Mecz w Bielawie zaczął się jednak całkiem obiecująco dla gospodarzy, którzy pierwszego seta wygrali 25:18. W drugiej partii Chrobry prowadził już 16:13, ekipa z Bielawy zdołała doprowadzić do remisu i walczono punkt za punkt. Niestety decydujący zdobyli goście, którzy wygrali 26:24. Trzeci set był najgorszy w wykonaniu drużyny Beewatec Bielawianki Bester. Przegrała go szybko 18:25. Gospodarze próbowali jeszcze powalczyć w czwartym secie. Był on bardzo wyrównany, ale wygrał Chrobry 27:25. Następny mecz siatkarze z Bielawy rozegrają 8 marca na wyjeździe z Olavią Oława i jeśli myślą o utrzymaniu się w II lidze to muszą ciułać punkty.

Beewatec Bielawianka Bester Bielawa - SPS Chrobry Głogów 1:3 (18, -24, -18, -25)

BBBB: Leński, Wajdowicz, Wierzbicki, Prokopowicz, Jurczyński, Sdebel, Botwina (libero) oraz Jerzyk, Surtel, Strubbe.