18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych pokazali siłę - rozbili u siebie 3:0 lidera, Gwardię Wrocław

Paweł Gołębiowski; Fot. Dariusz Gdesz
Siatkarze Victorii PWSZ pokonali w hali Aqua Zdroju 3:0 Gwardię Wrocław, lidera tabeli. Wałbrzyszanie, którzy zapowiadają walkę o awans do I ligi i zajmują drugie miejsce w tabeli, pokazali w tym meczu swoją siłę.

Siatkarze Victorii PWSZ pokonali w hali Aqua Zdroju 3:0 Gwardię Wrocław, lidera tabeli, który w bieżącym sezonie nie doznał dotąd porażki.
Wałbrzyszanie, którzy zapowiadają walkę o awans do I ligi i zajmują drugie miejsce w tabeli, pokazali jednak w tym meczu swoją siłę. Zespół trenera, Krzysztofa Janczaka wziął przy okazji rewanż, za porażkę we Wrocławiu, w pierwszej rundzie sezonu. Po meczu z Victorią PWSZ zespół ze stolicy Dolnego Śląska stracił chyba trochę pewności siebie. Tylko w pierwszym secie Gwardia prowadziła m.in. 6:4 i 7:6. Później jednak gospodarze doprowadzili do remisu i w końcówce partii rozstrzygnęli ją na swoją korzyść 25:21. W drugim secie Victoria PWSZ „wybiła z głowy" wrocławianom siatkówkę. Wynik 25:8 dla wałbrzyszan mówi wszystko. W trzeciej odsłonie goście już się „nie podnieśli" i przegrali 17:25.