ŚKPR wygrał czwarty mecz z rzędu

PG
Świdniczanie pokonali na wyjeździe SPR Tarnów

Trwa wspaniała seria zwycięstw pierwszoligowej drużyny Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej. Szczypiorniści ze Świdnicy w ostatnim meczu w tym roku pokonali na wyjeździe 31:27 SPR Tarnów. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo podopiecznych trenera, Krzysztofa Mistaka. Kończą oni rok na świetnym, czwartym miejscy w tabeli.
W meczu w Tarnowie zaprezentowali się jak doświadczona, silna ekipa, która bez trudu radzi sobie z takimi rywalami jak SPR. Świdniczanie w 10. minucie wygrywali tylko 4:3, ale później ich przewaga rosła. Na przerwę schodzili prowadząc 18:11. W 45. min. ŚKPR wygrywał jeszcze 26:17, ale pewna dekoncentracja gości pozwoliła drużynie z Tarnowa na odrobienie części strat.