Świetny mecz piłkarzy Orła Ząbkowice Śląskie

Paweł Gołębiowski
Walczący o utrzymanie zespól z Ząbkowic Śląskich rozbił rywala 6:0

W ostatniej ligowej kolejce znakomicie spisali się piłkarze Orła Ząbkowice Śląskie. Walczący o utrzymanie się w III lidze Orzeł rozbił na własnym boisku 6:0 wyżej notowaną drużynę Promienia Żary.
Gospodarze ruszyli do ataku od pierwszych minut spotkania. W efekcie już w 4. minucie objęli prowadzenie po golu Damiana Szydziaka. Gospodarze pomimo prowadzenia atakowali nadal i w 18. min. Krzysztof Michalski celnym uderzeniem podwyższył na 2:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy.
Tuż po zmianie stron Paweł Pukacz wygrał pojedynek sam na sam z zawodnikiem z Żar, a później Orzeł w ciągu czterech minut „położył na łopatki” swojego rywala. W 50. min gola strzelił Szydziak, w 53. min. Łukasz Deneka z rzutu karnego podwyższył na 4:0, a w 54. min. Ernest Balicki na 5:0. W 65. min Szydziak ustalił wynik meczu.

Skład Orła: Pukacz, Horwat, Okrojek, Gołdyn, Balicki, Michalski (72 Cieślak), Szydziak (65 Kobrzak), Wac (60 Szymański), Kuriata, Deneka, Pierzga (67 Skubisz).