Victoria Górnik Wałbrzych - Polonia 2011 Warszawa 78:70

PG
Koszykarze I ligowej Victorii Górnik Wałbrzych wygrali u siebie 78:70 (19:23, 18:17, 16:14, 25:16) z Polonią 2011 Warszawa. Dla zwycięzców najwięcej punktów - 26zdobył Maciej Ustarbowski. dla gości ze stolicy najwięcej punktował Michał Jankowski - 23.

W Wałbrzychu o g. 17 zaczął się mecz I ligi koszykarzy pomiędzy Victorią Górnikiem, a Polonią 2011 Warszawa. Gospodarze zaczęli spotkanie piątką: Jakóbczyk, Wróbel, Nitsche, Sterenga i Ustarbowski. Polonia wyszła na parkiet w ustawieniu: Glabas, Michalak, Kowalczyk, Jankowski i Linowski.
Jest piąta minuta meczu. Victoria Górnik prowadzi 14:6.
Na 1,5 minuty przed końcem I kwarty meczu pierwszej ligi koszykarzy, Victoria Górnik przegrywa w Wałbrzychu z Polonią 2011 Warszawa 16:21
Na 8,43 minuty przed końcem drugiej kwarty koszykarze pierwszoligowej Victorii Górnik Wałbrzych przegrywają u siebie z Polonią 2011 Warszawa 24:25
W 15 minucie meczu pierwszej ligi koszykarzy, Victoria Górnik przegrywa w Wałbrzychu z Polonią 2011 Warszawa 33:35
Po dwóch kwartach w meczu I ligi koszykarzy Victoria Górnik przegrywa w Wałbrzychu z Polonią 2011 Warszawa 37:40. Dotąd najwięcej punktów zdobył dla Victorii Górnik Maciej Ustarbowski - 10, a dla Polonii 2011 Michał Jankowski - 12
Na 7,5 minuty przed końcem III kwarty koszykarze pierwszoligowej Victorii Górnik Wałbrzych remisują u siebie z Polonią 2011 Warszawa 43:43
Na 2,12 minuty przed końcem III kwarty meczu pierwszej ligi koszykarzy Victoria Górnik Wałbrzych przegrywa u siebie z Polonią 2011 Warszawa 48:52
Po III kwarcie meczu pierwszej ligi koszykarzy. Victoria Górnik przegrywa w Wałbrzychu z Polonią 2011 Warszawa 53:54
Na 4,5 minuty przed końcem meczu pierwszej ligi koszykarzy Victoria Górnik przegrywa w Wałbrzychu z Polonią 2011 Warszawa 60:61
Na 1,53 minuty przed końcem meczu w Wałbrzychu koszykarze I ligowej Victorii Górnik prowadzą z Polonią 2011 Warszawa 69:66