Victoria PWSZ wygrała 3:1

PG; Fot.Dariusz Gdesz
Wałbrzyszanie pokonali u siebie Delic-Pol Częstochowa

Siatkarze II-ligowej Victorii PWSZ Wałbrzych wygrali we własnej hali 3:1 z Delic-Polem Częstochowa. Była to pierwsza wygrana wałbrzyszan, po serii trzech porażek. Zwycięstwo ekipy trenera, Marka Olczyka jest cenne, chociaż zostało odniesiona nad ostatnią drużyną w tabeli, która w bieżącym sezonie nie wygrała jeszcze meczu.
Pierwszy set pojedynku w Wałbrzychu wygrali jednak niespodziewanie 25:19 goście. Po takim „zimnym prysznicu" siatkarze z Wałbrzycha zmobilizowali się i kolejną partię wygrali 25:18. Byli lepsi także w trzeciej, zwyciężając 25:19.
W czwartym secie musieli się jednak solidnie napracować, bo młodzi zawodnicy z Częstochowy chcąc uniknąć porażki, albo chociaż zdobyć punkt, walczyli z wielką determinacją. Końcówka czwartek partii należała jednak do Victorii PWSZ, która zwyciężyła 25:23.