Ząbkowice Śląskie: Orzeł przegrał z Motobi

PG
Druga porażka ząbkowiczan w drugim meczu w sezonie.

Aż 2:5 przegrał na swoim boisku trzecioligowy Orzeł Ząbkowice Śląskie pojedynek z Motobi Katy Wrocławskie. Był to drugi mecz w sezonie i niestety kolejny zakończony porażką. Początkowo nic jednak nie zapowiadało przegranej. Orzeł miał przewagę i goście do przerwy szczęśliwie remisowali 1:1. Po zmianie stron, w 50 minucie czerwona kartkę ujrzał Konrad Hajdamowicz. Kiedy opuścił boisko obraz gry uległ zmianie. Motobi osiągnęło przewagę i rozstrzygnęło losy pojedynku na swoją korzyść.
Bramki strzelali: 1:0 Hajdamowicz (3 min.), 1:1 Kowalczyk (44 min.), 1:2 Janusz (52 min.), 1:3 Szczepaniak (63 min.), 2:3 Madej (72 min.), 2:4 Dudzic (85 min.), 2:5 Rosiecki (90 min.).