Koszykarze Górnika Trans.eu Invest-Park nadal bez porażki - teraz wygrali w Siechnicach

Paweł Gołębiowski
Koszykarze Górnika Trens.eu Invest-Park Wałbrzych wygrali piąty mecz z rzędu i bez porażki na koncie liderują w tabeli III ligi. W ostatnim spotkaniu pokonali na wyjeździe 102:84 KKS Siechnice.

Koszykarze Górnika Trens.eu Invest-Park Wałbrzych wygrali piąty mecz z rzędu i bez porażki na koncie liderują w tabeli III ligi. W ostatnim spotkaniu pokonali na wyjeździe 102:84 KKS Siechnice. Górnik Trans.eu Invest-Park grając bez chorego Adriana Stochmiałka, jednego ze swoich najważniejszych, wysokich graczy po pierwszej kwarcie prowadził już 35:18. Później jednak w szeregi wałbrzyszan wkradło się chyba pewne rozluźnienie i kolejne, dwie odsłony przegrali. W efekcie na ostatnie 10 .minut drużyny wychodziły na parkiet przy prowadzeniu wałbrzyszan zaledwie 71:69. Na szczęście koszykarze z Wałbrzycha w ostatniej kwarcie zmobilizowali się i „odjechali” rywalom.

KKS Siechnice – Górnik Trans.eu Invest-Park Wałbrzych 84:102 (18:35, 31:21, 20:15, 15:28)

Górnik Trans.eu Invest-Park: Józefowicz 26, Iwański 19, Glapiński 18, Karwik 17, Myślak 14, Narnicki 2, Maryniak 2, Olszewski 2, Borzemski 2, Fedoruk 0, Krzymiński 0.