Piłkarze Lechii Dzierżoniów przegrali u siebie mecz sparingowy w AKS-em Strzegom

Paweł Gołębiowski
Piłkarze III-ligowej Lechii Dzierżoniów rozegrali na swoim boisku mecz kontrolny z AKS-em Granitem Strzegom. Niespodziewanie mecz wygrali 1:0 występujący na co dzień w IV lidze goście

Piłkarze III-ligowej Lechii Dzierżoniów rozegrali na swoim boisku mecz kontrolny z AKS-em Granitem Strzegom. Niespodziewanie mecz wygrali 1:0 występujący na co dzień w IV lidze goście. Grę w tym meczu utrudniał trochę, wiejący tego dnia bardzo silny wiatr. Jednak w pierwszej połowie AKS radził sobie zdecydowanie lepiej od gospodarzy, bramkę dla gości strzelił w 30. minucie Domaradzki, a przy odrobinie szczęścia AKS mógł zdobyć jeszcze jednego lub dwa gole. Po zmianie stron Lechia osiągnęła zdecydowaną przewagę, ale nie zdołała doprowadzić do wyrównania.

Lechia Dzierżoniów – AKS Granit Strzegom S. A.  0:1 (0:1)

Bramka: Domaradzki 30

Lechia: Malec, Korkuś, Błaszczyk, P.Paszkowski, Rafaél, Vinícius, Dennis, Kublik, M.Paszkowski, Ochota, Niedojad
oraz: Tchoague, Drożdżyński, Kret.

AKS: zawodnik testowany, Raf. Wiśniewski, Bęś, Sudoł, zawodnik testowany, Chmura, Domaradzki, Sobczak, Traczykowski, Buryło, Dobrowolski
oraz: Kretkowski, Jaszowski, Marszałek, Werner, zawodnik testowany