Polonia wygrała z Lechią

PG
Trzecioligowcy z naszego regionu rozegrali mecz towarzyski

Piłkarze trzecioligowej Polonii Świdnica wygrali 2:1 mecz sparingowy z ligowym rywalem – Lechią Dzierżoniów. Dla świdniczan był to drugi pojedynek w czasie przygotowań do rundy wiosennej. Lechia zagrała po raz pierwszy. Pojedynek był wyrównany. W 32. minucie prowadzenie objęli jednak gospodarze. Podanie od Gożdziejewskiego wykorzystał wtedy Michał Morawski i było 1:0 dla Polonii. Po zmianie stron zespół z Dzierżoniowa ruszył do odrabiania strat. W efekcie w 67. min Sylwester Kret doprowadził do wyrównania. Decydującą bramkę, w 83. min strzelił jednak Łukasz Szuba.
Polonia Świdnica – Lechia Dzierżoniów 2:1 (1:0)

Polonia:
I połowa: I. Pierzga, Lato, Bielski, Luber, P. Salamon, W. Szuba (Czoch), N. Pierzga, Madziała, Miętkiewicz, Goździejewski, Morawski
II połowa: Płoszczyca, Lato, P. Salamon (Wirchniański), Bielski, Sz. Borowy, N. Pierzga (Miętkiewicz), Madziała (Morawski), Czoch, Goździejewski (Ł. Szuba), Domański, Klimczak.

Lechia: Malec, Gendera (46 Więczek), Jach, Barski, A.Paszkowski (46 A.Majewski), Pietkiewicz, Kuriata, Kuska, Maciejewski (70 A.Paszkowski), Kret, M.Paszkowski (46 D.Kuriata).

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?